Erdinç Ş. Teşekkür Mesajı

Sayın firma yetkilileri sitenize ikinci başvurum oldu her ikisinden de çok hızlı sonuç aldım. Teşekkür ediyorum

İş Bankası Para Kesintisi, Mağduriyet.

Erdinç Ş. |

Başka bankadaki ev taksitimi yatırmak için akşam EFT yaptırdım. Ertesi gün aktarılması gerekiyordu. Para diğer bankaya aktarılmamıştı, EFT iptal olmuştu. Elektrik, doğal gaz ve su faturasını otomatiğe bağladığım için hesap işletim ücreti alınmamalıydı ama alınmıştı. Ev taksitim gecikmekle beraber yatırdığım miktardan kesinti yapıldığı için taksitime yeteri miktarda para kalmamıştı. Şikayetçiyim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdinç Ş.
  09 Kasım
  16:11

  Sayın firma yetkilileri sitenize ikinci başvurum oldu her ikisinden de çok hızlı sonuç aldım. Teşekkür ediyorum

 • 06 Kasım
  09:01

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi