İş Bankası Para Kesintisi!

Miraç Ç. |

Hesabımda 26.5 TL vardı. Bugün hesabı kontrol ettiğimde ise 26/10/2015 tarihinde 26.5 TL hesabımdan kesinti yapılmış. Böyle bir şey nasıl olabilir! Yıllardır İş Bankası kartı kullanıyorum. Bu tür kesintilerden bıktım. Hesabımı kapatma noktasına geldim. Acilen paramın hesabıma iade edilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Miraç Ç.
  06 Kasım
  20:34

  "Yapılan incelemelerde, linkte ayrıntılarına ulaşabileceğiniz istisna kriterlerinden herhangi birini içermemesi nedeniyle hesabınızın (hesaplarınızın) ücrete konu edildiği saptandığından ücret iadesi talebinizin karşılanamadığını üzülerek ifade etmek isteriz. " diye mail adresime cevap verildi.

  Daha önce de 50 TL kredi kartımdan para kesilmişti ve geri iade edilmemişti. şimdi de 26.5 TL banka kartımdan kesildi. Geri ödeme yapılmayacağı söyleniyor. Bu saatten sonra tüm İş Bankası kartlarımı iptal edeceğim. Para kesintisi yapmayan bankalara yöneleceğim. 7-8 yıllık müşterisini İş Bankası şuan kaybetmiştir. Çevremdeki insanlara da kullanmamaları yönünde tavsiye vereceğim.

 • 06 Kasım
  16:10

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi