İş Bankası Para İadesini Yapmıyor.

Ersin Y. |

İş Bankası kredi kartımdan 3 şahıs kişiler tarafından Amozon prime adı altında 210 tl'lık gerçekleştirilen işlem için itiraz talebinde bulundum. Kredi kartımı kapatarak tarafıma yenisinin gönderilmesini istedim. Banka bu meblayı tarafımdan kısa bir sürede tahsil etmesine rağmen bu ödemeyi hala tarafıma iade etmemiştir. Bankanın aynı hassasiyetle davranmaması hiç hoş değildir.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Eylül
  14:28

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi