İş Bankası Para İadesi Yapmıyor!

Erhan K. |

Hesabımdan EFT yaparken sadece soy ismin bir harfini yanlış girdiğim için bakiyeye bloke koydular. Ben hem şubeyle bizzat hem de müşteri hizmetleriyle defalarca görüşmemin üzerine paranın tekrar hesabıma döneceğini söylediler. Bende hata yaparak İş Bankası'na güvendim ve tekrar karşıya ödeme yaptım. Şimdi ise iş yaptığım firma dürüst davranmayarak parayı iade etmiyor! Bakalım İş Bankası ne kadar dürüst ve profosyonel davranacak.

Etiketler :

Havale- Eft

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Ocak
  14:12

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi