İş Bankası Para İadesi!

Volkan Onur Y. |

İş Bankası'ndan konut kredisi talebinde bulundum. 22/08/2014 tarihinde evime İş Bankası tarafından expertiz gönderildi. Hesabımdan 650TL kesileceği daha sonra bunun içerisinden 400 TL alınacağı geri kalan 250 TL'nin tekrardan hesabıma yatırılacağı söylenmişti. Fakat bugüne kadar hesabıma yatan para yok.

15/09/2014 bu paramı neden hala bekletiyorlar, tarih vermiyorlar. Anlamıyorum yardımınızı talep ediyorum. Hem krediyi onaylamadan exper gönderiyorlar parayı alıp olumsuz yanıt veriyorlar bende başka bankadan kredi istedim hemen exper gönderdiler ve kredimi çektim. Bu İş Bankası benim 650 tl paramı haksız yere aldı. Madem olumsuz exper niye gönderdi?

Etiketler :

Ekspertiz Ücreti Şube Kredi İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Volkan Onur Y.
  19 Ağustos
  10:51

  3 yıl oldu bankanıza hacız gelecek borcunuzu odemedınız bankanızı satın alacağım yakında

 • Volkan Onur Y.
  17 Eylül
  11:26

  sonuç ?

 • 15 Eylül
  16:40

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi