İş Bankası Para Çekilmiş Bilgim Dışında!

Mustafa B. |

26.06.2106'da 3 defa 04.07.2016'da 2 defa olmak üzere toplam da 1.300 TL'ye yakın miktar kartım dan Vodafone fatura ivr İstanbul firmasına çekilmiştir - itiraz dilekçesinde bulundum fakat anlamadığım olay son on yılın en büyük haksızlık şekli olduğunu bildikleri halde! bankalarımızın ve devletimizin üst düzey maaş alan kişileri ve bir o kadar da danışmanları olan yöneticilerimiz neden halen bir çözüm bulamamaktadır en küçük çözüm örneği SMS şifresi zorunlu hale getirebilirsiniz yetkiniz var! Bu durumu dikkate almamanızın sebebi uçuk maaşlar alıp bizim bedelleri küçümsüyor olabilir misiniz sorunu getiriyor aklımıza? ücret iadesi talep ediyorum!

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Temmuz
  09:27

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi