İş Bankası Otorizasyon Aksaklığı Yüzünden Mağdurum!

Doğukan İ. |

Bimeks'in internet sitesinden almış olduğum 3059578 sipariş numaralı ürünümün için, siparişi vereli ve kartımdan para çekileli 4 gün olmasına rağmen hala sistemde "kart onayı bekliyor" olarak gözüküyor. Bimeks müşteri hizmetlerini aradım ve bana bankadan onay bekliyoruz onay gelince ürünü yollarız dendi ama bankayı aradığımda bu durumun müşteri hizmetlerinden çözülemeyeceğini ve bankanın iletilen otorizasyon mailini cevaplamasını beklemem gerektiği söylendi. Kredi kartımdan para çekilmiş olmasına rağmen İş Bankası ve Bimeks uyuşmazlığı yüzünden neden ben mağdur oluyorum?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ocak
  12:04

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi