22 Mart 2014

İş Bankası Otomatik Ödemelerime Rağmen Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

İş Bankasında çeşitli şubelerde 4 hesabım ve 2 kredi kartım var. Vadesiz hesaplarımdan bir tanesinden 2.38 TL ve 47.62 TL olmak üzere toplamda 50 TL hesap işletim ücreti adı altında kesinti yapılmış. Benim İş Bankasında tanımlı 3 adet otomatik ödemem var.

Müşteri hizmetlerini aradım, sadece otomatik ödeme tanımlı olan hesaptan kesinti yapılmadığını belirttiler. Kaç yıllık İş Bankası müşterisiyim, bu zamana kadar bir hesap ücreti, işletim ücreti kesintisi olmamıştı, ben 3 adet otomatik ödeme talimatımı hesaplarıma dağıtabilir idim.

Bu 50 TL kesintiyi iade etmezlerse İş Bankasındaki tüm paramı çekip ilişiğimi keseceğim maalesef.

Erhan 92 Okunma

Cevaplar

  • Erhan25 Mart 2014

    Her zamanki gibi standart bir mail geldi. Fakat 1646130 numaralı şikayetimi incelerseniz güncel sözleşmeyi imzalamadığımı göreceksiniz. Neyse ki Kestel Şubeme giderek işlemlerimi hallettim, bazı hesaplarımı kapattım, tek hesabımda otomatik ödemelerimi tekrar tanımladım. Özellikle ilgi ve alakası, anlayışı için Tuğçe Hanıma teşekkürlerimi iletirim.

  • İş Bankası Temsilcisi22 Mart 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön