İş Bankası Otomatik Ödeme Talimatı Vermemize Rağmen Hesap İşletim Ücreti Aldı.

Yavuz D. |

İş Bankası Kastamonu şubesinde A*** D.'nin bireysel hesabım var. 2014 yılı temmuz ayında 3 otomatik ödeme talimatı vermiş olmasına rağmen banka hesap işletim ücreti kesti. İtiraz etmemiz sonucunda tutar iade edildi. Ancak aynı olay aralık ayında tekrar yaşandı ve müşteri hizmetlerini aradık.

Şikayet kayıt edildi ancak geri dönüş sağlanmadı. On gündür bir dönüş yapılmadı. Hesaptaki para sıfırlandığı için talimatlı faturalar ödenmedi türlü mağduriyetler yaşadık. Bu sorumsuz tavır yüzünden her defa şubeye gidip düzeltme işlemi yapmak kadar yanlış bir durum söz konusu olamaz.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yavuz D.
  30 Ocak
  11:10

  Bankanıza çağrı merkezi aracılığıyla yapmış olduğumuz başvurunun üzerinden 10 gün geçti, başvurumuz dikkate alınmadı.

 • 30 Ocak
  11:03

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi