İş Bankası Otomatik Ödeme Talimatı İptali!

Kadir T. |

İş Bankasına yıllar önce elektrik, su faturalarını otomatik ödeme talimatı vermiştim. Şimdi ödeme talimatımı iptal edemiyorum sebebi bu hizmet banka tarafından ücretsiz veriyormuş. İptal etmem durumunda 40x 2 - 80 TL hizmet bedeli isteniyor. Şaşkınım ne yapabilirim böyle birşey olabilir mi tüketici haklarına danıştım bedeli ödeyip makbuzla başvurmamı söylediler bende ödemedim hala devam ediyor. Mecburen, elimdeki parayı verip tekrar almaya çalışmak bence mantıksız geldi.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Şube Otomatik Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Temmuz
  17:47

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi