İş Bankası Otomatik Ödeme Talimatı!

Tevfik Y. |

Cep telefonu faturamı otomatik ödeme talimatı ile ödediğim görünüyor ancak operatörüm bankanın ödemeyi bize bildirmedi diyor. Banka yetkilileri 4.5 g den dolayı diyor operatörüm böyle bir şey mümkün değil diyor. İş Bankasından tekrar anında ödeme ile sorguluyorum borcum hala görünüyor. Demek ki sorun bankada. Telefonum borcundan dolayı kapanırsa bunu misliyle hukuk karşısında ödersiniz.

Etiketler :

Şube Otomatik Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Nisan
  09:40

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi