İş Bankası Operatör Blokesi.

Dilek Ç. |

5. keredir arıyorum 5. keredir operatöre bağlı olarak blokeyi kaldırmaya çalışıyorum. Her seferinde müşteri numaramı ve şifremi sorup, "telefonunuzu kapatmayı unutmayınız" diyerek kapatıyorlar. Ve ben 1 ayı aşkın süredir internet bankacılığını kullanamıyorum. Siz ise sürekli reklam yapıyorsunuz İşcep hakkında. Hazır ki müşterileriniz kullanamıyorken diğer insanları yanıltmak olmuyor mu?

Etiketler :

İnternet Bankacılığı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dilek Ç.
  15 Mart
  09:52

  Operatör blokesi sebebiyle işcebi hala kullanamıyorum. Bloke kaldırılması için yaptığım işlemlerin olmadığına dair şikayette bulunmuştum. İş bankası sana tekrar aynı komutlarla alakalı dönüş yapmış. Ne hoş değil mi? Tekrar aynı işlemleri yaparak tekrar yapamamam için galiba...
  Bugün kredi ödemem var ve çalıştığım için dışarı çıkıp ödeme şansım yok. Her defasında internetten yaptığım işlemleri şu an işcebim olmadığı için yapamıyorum. Bugün dışarı çıkamayacağımdan dolayı yatıramadığım kredi için puanımda düşme ya da faiz uygulanırsa yasal yollara başvuracağımı buradan bildiririm. İnsanları zor durumda bırakmakyı adet haline getirdiniz.

 • 12 Mart
  14:11

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi