Kaan Ö. Teşekkür Mesajı

Param iade edildi, teşekkürler.

İş Bankası Onayım Olmadan Ekstre Gönderip Ücret Kesiyor!

Kaan Ö. |

İş Bankası'nda açtığım yatırım hesabımda her fon satışımda 4, 5 TL kesildiğini gördüm. Bu ücret ana ekranda veya hiçbir yerde bana gösterilmedi. Kesilen verginin 17 kuruş olduğunu görebiliyorum ama bu 5 TL'ye yakın paranın nereye gittiğini göremiyordum. Şimdi bankaya yaklaşık 2 saatlik uğraş sonucu ulaştım. Hesap ekstresi adresime geliyormuş bu sebepten dolayı aylık 4, 5 TL kesiliyormuş.

Öncelikle şunu söyleyeyim adresime hiçbir dekont veya belge ulaşmadı. Mail adresime bütün ekstrelerim geliyordu. Bu parayı iade edin. İnsanda moral bırakmadınız. Bankadan bütün paramı çekiyorum ve altına yatırıyorum. İş Bankası'yla işim bitmiştir.

Etiketler :

Kredi Kart Ekstre Çağrı Merkezi Bilgilendirme Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kaan Ö.
  17 Eylül
  09:31

  Param iade edildi, teşekkürler.

 • Kaan Ö.
  10 Eylül
  12:04

  Evet gönderdiğiniz bilgiyi aldım, ancak ben size neden 4,5 tl kesildiğini sormuyorum.Lütfen şikayetimi daha yetenekli ve ilgili bir çalışanınıza okutun.Bu 4,5 liralık kesintilerden asla haberim olmadı.Ayrıca tarafınızdan asla posta da almadım.Posta hareketlerinin kayıtları varsa şayet bana gönderirseniz sevinirim, bana posta gönderdiğinizi de düşünmüyorum.Lütfen paramı iade edin.

 • 03 Eylül
  15:15

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi