26 Mart 2013

İş Bankası Olmayan Bir Harcamanın Parasını Alıyor!

Yaptığım bir harcama sonrası banka otomatik olarak 2 aylık taksit erteleme uyguladı. ancak harcamanın ardından üründe sorun çıkınca 3. firma ürünü iade alarak harcamamı bana iade ettiğini iletti. Ancak bu iade iş bankası hesap ekstreme yansımadı. aksine, daha önce ertelenen taksitlerimin devam ettiğini farkettim. Çağrı merkezini aradığımda ise şu cevabı aldım:" taksidiniz 2 ay geç başladığı için iade edilen para da size 2 ay geç ödenecek".

Şu an ortada ürün yok, harcama yok. Ama İş bankası benden taksitleri alıp, o parayı iki ay sonra tekrar iade edeceğini söylüyor. Bunun adı bankacılık midir? Yoksa para işletmek midir?

İlker 208 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön