İş Bankası Ölen Babamın Kredi Borcunu Bizden İstiyorlar.

Serhat C. |

Emekli maaşına mahsuben çektiği ihtiyaç kredisini sadece bir yıllık hayat sigortası yaparak veren İş Bankası'ndan şikayetçiyim. Babam 68 yaşında ve emekli bir vatandaş iken 36 ay vade ile kredi veren ve üstüne üstlük bir yıllık hayat sigortası yapan İş Bankası'ndan ve personelinden şikayetçiyim.

Madem kredi verirken hayat sigortası zorunlu neden bunun yıllık olduğunu belirtmiyorsunuz ve her yıl yenilemek için müşterilerinizi aramıyorsunuz?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Sigorta İşlemleri Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Kasım
  11:24

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi