15 Mart 2013

İş Bankası Okula Kayıt Yaptıramıyorum!

Arel üniversitesinde kayıt işlemlerimi tamamlamak için muhasebeye gittiğimde ödeme şeklimi seçtim ve iş bankasından "kredili mevduat hesabı" açtırmak istedim. İstenilen evraklar: maaş bordrosu, patronumun imza silküleri ve 1 yıllık aynı işyerine ait sigorta dökümüm. Aynı işyerinde 1 yıldır çalışmadığımı ilettiğimde bana verilen cevap başka birinin başvuru yapması gerektiği.
itirazım ben kimsesiz olabilirim yada etrafımda kimse bu şartlara uygun olmayabilir. Artı diğer ödeme seçeneklerine de uygun değilim. Ben bir öğrenciyim.İş bankası yüzünden okula kayıt olamıyorum. İş bankasının bu olayla acil olarak ilgilenmesini istiyorum.

Ezgi 133 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi15 Mart 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir.Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön