08 Nisan 2013

İş Bankası OGS Taahhütüm Bilgim Dışında İptal Edildi!

İŞ Bankasından yaklaşık 4 ay önce kredi kartımla harcama yapacağıma dair taahhüt vererek OGS cihazı aldım. Fakat birkaç gün önce kredi kartımı kaybettiğim için iptal ettirdim. 24 saat içinde bulabilme ihtimalinden dolayı gereksiz yere yeni kart talep etmedim. Fakat kartımı bulamadım.

Bugün tekrar kart talebinde bulunmak istediğimde toplamda 44 tl ceza yansıtıldığını gördüm. İş bankası telefon şubesini aradığımda kartımın kapatıldığını, yeniden çıkaracakları karta taahhütümü tekrar tanımlayamayacaklarını cezayı ödemem gerektiğini ilettiler Maximum kartta benzer şekilde ikinci kez mağdur oluyorum ve bu sefer de yardımcı olamazlarsa tekrar iş bankasını ait bi kredi kartı kullanmayı düşünmüyorum.

Fırat 91 Okunma

Cevaplar

  • Fırat17 Eylül 2013

    Yeni kartımı açtırdım. OGS yi yeni kartıma tanımladıklarını bir ay içinde hesabıma ogs ücretinin (kesilen cezanın) yatacağı söylendi. Taahhüt için gereken kredi kartı harcamasını da tamamladım. (400 tl idi; 2-3 e katladım heralde) 3 defa şubeye gittim. Kartıma geri ödemenin yapılacağı söylendi fakat hala yapılmadı. 5 aydır sabırla bekliyorum.Her defasında şubeye nazikçe derdimi anlatıyorum. İlgileneceklerini söylüyorlar. Fakat değişen bir şey yok. OGS cihazını burdan aldığıma pişman oldum.

  • İş Bankası Temsilcisi08 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön