İş Bankası OGS Kalan Bakiyemi Geri Alamıyorum.

Dursun Ali B. |

0876**11 müşteri numarama tanımlı OGS kalan bakiyemi geri alamıyorum. Bağcılar İş Bankası'ndaki biri hesabımı aktif edin ya da Çengelköy'e gidin dedi. Halbuki müşteri hizmetleri bana herhangi bir bankadan alabileceğimizi söyledi. Şimdi bu işi bilmeyen kimdir benim zamanıma yazık değil mi? 17 TL için hesap mı açayım veya başka bir yakadaki banka şubesine mi gideyim? Benim bu durumu ve mağduriyetimi lütfen çözün.

Etiketler :

OGS Cihaz İptal Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dursun Ali B.
  06 Kasım
  09:19

  Cevabınızı bekliyorum sonuçlarını tekrar burada paylaşacağım.
  Bu arada müşteri hizmetleri aramak o kadar büyük bir sorun ki zaten hesabın ve şifren olmazsa bir menüye yönlendiriyorlar tam 13 dakika bekleme süresi var. Sizden ricam zaten İş Bankası tüm hesaplarımı kapattım ve bir daha açmaya niyetim yok en azından bu konuda bir yardımcı olun ve sizi bundan sonra bu olaydan dolayı iyi hatırlayayım. Saygılarımla.

 • 06 Kasım
  09:11

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi