İş Bankası OGS Cihazım İptal Oldu!

Hüseyin Eser D. |

083796***nolu İş Bankası müşterisiyim, OGS cihazım iş bankasına bağlı olduğu için hesabıma arada bir para yüklüyordum. OGS cihazımda para kalmama ihtimaline karşı banka kendini güvence altına almak adına ek hesabıma bağladı, ancak geçtiğimiz günlerde para yüklemeye fırsatım olmadı ve OGS kullandım, ek hesaptan çekmemiş çünkü bağladıkları hesap sadece nakit çekim içinmiş!

Bunu ben bilemem ve bu nedenle cihazım kara listeye girerek iptal oldu, verdiğim OGS cihaz ücreti yandı. Allahtan cihazı alırken verdiğim 30 TL teminat bedelini geri ödediler derken baktım 26TL gibi yatırmışlar! Onuda bugün hesap kullanım ücreti olarak kestikleri 88 TL'nin içinde kaybettim. 88 TL' nin iadesini istiyorum.

Etiketler :

OGS Cihaz İptal Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin Eser D.
  06 Ağustos
  21:11

  İlk fırsatımda gidip hesaplarımı kapatacağım.

 • 31 Temmuz
  17:16

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi