31 Temmuz 2013

İş Bankası OGS Cihazım İptal Oldu!

083796***nolu İş Bankası müşterisiyim, OGS cihazım iş bankasına bağlı olduğu için hesabıma arada bir para yüklüyordum. OGS cihazımda para kalmama ihtimaline karşı banka kendini güvence altına almak adına ek hesabıma bağladı, ancak geçtiğimiz günlerde para yüklemeye fırsatım olmadı ve OGS kullandım, ek hesaptan çekmemiş çünkü bağladıkları hesap sadece nakit çekim içinmiş!

Bunu ben bilemem ve bu nedenle cihazım kara listeye girerek iptal oldu, verdiğim OGS cihaz ücreti yandı. Allahtan cihazı alırken verdiğim 30 TL teminat bedelini geri ödediler derken baktım 26TL gibi yatırmışlar! Onuda bugün hesap kullanım ücreti olarak kestikleri 88 TL'nin içinde kaybettim. 88 TL' nin iadesini istiyorum.

Hüseyin 165 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin 06 Ağustos 2013

    İlk fırsatımda gidip hesaplarımı kapatacağım.

  • İş Bankası Temsilcisi31 Temmuz 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön