İş Bankası OGS Cihazı Teslim Edilmedi!

Samet D. |

Geçen hafta İş Bankası'ndan OGS başvurusu yaptım cihazım elime hala ulaşmadı. Bugün kuryeye vermişler fakat teslim alamadık. İş Bankası cihazımı benden başkası da alabilir diye başvuru sayfasına koymuş bende buna güvenerek eşimin adını yazdım ama gel gör ki şahsi cihazlar teslim edilemiyormuş.

Buradan yazıyorum İş Bankası'nın internet şubesine çok güvenmeyin boşuna beklersiniz benim gibi 1 hafta bekledim. Şimdi iş adresimi verdim artık 1 hafta da böyle beklerim.

Etiketler :

OGS Cihaz Teslim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ocak
  15:21

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi