İş Bankası OGS Cihaz Depozitosu!

Eren O. |

İş Bankası ndan ekim 2011 de OGS cihazı aldım, cihazı alırken benden 40 TL depozito ücreti aldılar. Aracımı satıp OGS yi iptal ettirmek için bankanıza gittiğimde depozito ücretinin geri ödenmediğini bildirdiler. Bankanız personeline depozito ücretinin neden alındığının sorduğumda cihazı satın aldığım bilgisi verilmiştir. Peki OGS yi iptal ettidiğim de satın aldığım cihazı neden benden teslim aldılar. Bankanızca depozitonun anlamı nedir acaba?

Yıllardır İş Bankasıyla çalışmış biri olarak ; herzaman İş bankası için müşteri memnuniyetinin ön planda olduğunu düşünmüştüm fakat yanıldığımı anladım. Tabiri caizse bu yapılan muamele çok yanlış. Çözüm bekliyorum.

Etiketler :

OGS Cihaz İptal Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eren O.
  02 Eylül
  17:32

  kesinlikle memnun değilim.Sorunuma bir çözüm bulamadım

 • Eren O.
  29 Nisan
  23:28

  Evet sorunuma hala geçerli bir cevap alamadım.Çözüm nedir acaba?

 • 16 Nisan
  17:26

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi.

  Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi