18 Mart 2013

İş Bankası Öğrencinin Mağdur Bırakılması!

Banka kartımın kaybolması sebebiyle, arkadaşımın kullanmadığı kartını, müracaat ettiğim kartım gelene kadar kullanmaktaydım, arkadaşımın rızası ve izni ile. Kartın atm de sıkışması üzerine görevli olduğunu söyleyen İ. Ç. ve A. Z., kart bana ait olmadığı için hoş olmayan bir üslupla beni suçladı.

Öğrenci olduğumu ve bunu arkadaşımın rızası ile kullandığımı ibraz etmeme rağmen, bayana hitap edilmeyecek cümlelerle kartımı alıp oradan uzaklaştı. Müşteri hizmetlerini aramama izin vermediği gibi, çalışanınız olarak numarasını bilmediğini dile getirdi. Bayan öğrenciyim, parasız bir şekilde, bir çok kişinin gözü önünde hakaretler edilerek mağdur bırakıldım. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Ebru 62 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi18 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön