İş Bankası Öğrencilik ve Hesap İşletim Ücreti!

Serkan T. |

İş Bankası vadesiz hesabımdan öğrenci olduğum için hesap işletim ücreti alınmıyordu, buna dayanarak ben de paramı bu hesapta tutuyordum. Sonra öğrenciliğim tasdik olmasına rağmen haziranda hesap işletim ücreti kesilmiş. Sorduğumda da yeni yönetmelik çıktığını, öğrenciliğe 28 yaş sınırı geldiğini söyledi görevli bir çalışan. Şimdi bu bana haber verilmeden nasıl olabiliyor? Buna hiçbir şekilde hakkı yok bu bankanın. Eğer uyarılsaydım asla para yatırmazdım o hesaba. Kazanılmış bir hakkı nasıl böyle habersizce değiştirebilirler bir mantık bulamıyorum. Hiç adil bir şey değildir bu. Hukuken de doğru olmasa gerek. Tüketici mahkemesine de başvurabilirim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan T.
  19 Ekim
  20:31

  Hiçbir sonuç çıkmadı.

 • 04 Aralık
  09:25

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi