01 Nisan 2013

İş Bankası Öğrenciden Kredi Kartı Ücreti!

Okul işlemleri için İş Bankası'ndan hesap açtırdığım sırada görevli, istersem aynı bankamatik kartına bağlı bir de kredi kartı hesabı açtırabileceğimi ve bunu öğrenciliğim süresince tamamen ücretsiz olarak sunulan bir hizmet olacağını söyledi. Bu teminat altında kredi kartını da kabul ettim ve kullanmaya başladım. Ancak kartın ilk senesi dolduğunda hesabımdan kart aidatı kesildiğini gördüm.

Müşteri hizmetlerini aramama ve hesabın bulunduğu şubeye dilekçe yazmama rağmen tarafıma hiçbir geri dönüş olmadı. Ücret de iade edilmedi. İş Bankası, bir sözleşmeyi imzalarken müşterisine verdiği güvencenin tam aksi yönde davranmış ve yaptığım hiçbir başvuruyu dikkate almamıştır.

Rana 28 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine kayıtlı telefonlarından geri dönüş yapılarak açıklamalarımız aktarıldı. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön