28 Şubat 2013

İş Bankası Öğrenciden Kredi Kartı Masrafı Alınması!

Bir yıl önce burs nedeniyle hesap açtırmak için şubeye gittiğimde kredi kartı alırsam kart aidatı alınmayacağı sözü verildi ve işte öğrenci kredi kartı aldım.bu senenin başlangıcında ekstremde yirmi liralık kredi kartı kullanım ücreti alındığını görerek müşteri hizmetleri ile yarım saat süren bir görüşme yaptım.

Sonuç olarak gelen mail de bu masrafın kapsamlı altyapı için gerekli olduğu ve bana daha iyi bi hizmet vermek için alınması gerektiği yazılmış.20 lira sizin için bu derece önemli bi meblağ niçin kredi kartı verilirken böyle bir şeyden bahsedilmiyor. ben bu ücretin bana iade edilmesini istiyorum aksi takdirde bankanın verdiği sözü bu şekilde boşa çıkartması son derece güven sarsıcı.

Gizem 53 Okunma

Cevaplar

  • Gizem11 Nisan 2013

    verilen cevabın tatmin edici olduğunu düşünmüyorum malesef bursum bu bankaya yattığı için müşteriniz olmaya devam ediyorum ama ileriki zamanlarda bu bankayla iş yapmamaya özen göstereceğim burda sorun olan benden alınan mebla değil verilen sözün yerine getirilmemesidir.

  • İş Bankası Temsilcisi28 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön