İş Bankası Öğrenciden Kredi Kart Aidatı Alıyor!

Mustafa C. |

İş Bankası'nın 264078528 no'lu müşterisiyim. Aktif olarak üniversite öğrencisiyim. Memurlardan alamadığınız bu ücreti 20 TL Kart Aidatı adı altında benden talep ediyorsunuz. Bu ücreti kesinlikle ödemeyeceğim. Derhal ücretin geri iadesini istiyorum. Beni arayıpta 1000 tl alışveriş yaparsanız alamayacağız gibi önerilerle de gelmeyin.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa C.
  09 Nisan
  17:32

  Geçen sene uğraştırdınız 500 tllik alışveriş yaparsanız kart aidatı almayacağız dediniz.Bende 500 tllik alışveriş yaptım şimdide benden "bu ayrıcalıklı hizmetlerin bedeli olarak görmenizi rica ederiz." diye mesaj gönderiyorsunuz.ben 3 yıllık müşterinizim ve daima kartınızı kullanan birisiyim. Bu parayı kesinlikle ödemeyeceğim.Bana kart verirken alınmayacağını söylemiştiniz.Sözleşmede bu ücret yazmıyor ancak gerektiğinde banka tek taraflı değiştirebilir diyorsunuz. O zaman 10.000 tl yazın? Var mı böyle bir şey.Bunun derhal iadesini istiyorum.Çok klasik olacak ama tüm borcumu ödeyip kartımı kapatacağım aksi takdirde.Ayrıcalıklı bir hizmette göremedim.

 • 09 Nisan
  11:30

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi