İş Bankası Öğrenciden Kesinti Yapıyor.

Furkan B. |

Kartı açtırırken öğrenci olduğumuz için kart ücreti alınmayacağı söylendi. 2 ay önce tekrar kart ücreti kesmişler ve öğrenci belgemi götürüp durumu düzelttirmiştim. Yine bu ay 10 gün önce öğrenciden para kesti. 2 ay içinde okulu bırakmış olamam değil mi? ama kesinti yine yapıldı. 50 lira kadar.

Gittim bankaya öğrenci belgemi verdim ama 4 gün geçmesine rağmen dönüş yapılmadı. Mağdur oldum borcumu eksik yatırdım ve faiz yiyorum diğer bankadan. Paramın iadesini müşteri hizmetlerini arayacak da talep ettim ama dikkate alınmadı. Paramı aldıktan sonra kartımı kapattıracağım. Bu kadar sorun yeter. Bir öğrencinin hesabından keyfi kesinti yapan banka.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Mayıs
  10:01

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi