Mücahit S. Teşekkür Mesajı

ilginize tesekkur edıyorum (paramı gerı aldım)

İş Bankası Öğrenciden İşletim Ücreti Alıyor.

Mücahit S. |

İş Bankası'ndan yaklaşık 5 ay önce hesap açtırmaya gittim. Hesap açtırmadan önce okuldan yeni mezun olmuştum ve üniversiteye yeni kayıt yaptırmıştım ama öğrenci kartını 2 ay geç vermişlerdi. Hesap kartı çıkarırken de bana öğrenciden dönem hesap ücreti almadıklarını söylediler. Bende okula yeni kayıt yaptırdım. Öğrenci kartımı alınca getirsem olur mu dedim, onlarda olur dediler. Bu arada hesabımı kullanmaya başlamıştım. Sonra kartımı alıp İş Bankası'na götürdüm fotokopisi istediler verdim, yine orada sordum kesilmeyecek dediler. 15 gün sonra internetten hesap hareketlerime baktığımda 23/12/2013 tarihinde 50 tl dönem hesap işletim ücretinin kesildiğini gördüm. Aradım kimse ilgilenmedi.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mücahit S.
  18 Mart
  11:50

  teşekkurler.

 • Mücahit S.
  14 Mart
  14:55

  ilginize tesekkur edıyorum (paramı gerı aldım)

 • 14 Mart
  13:38

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi