10 Mayıs 2013

İş Bankası Öğrenciden İşletim Ücreti Aldı!

Üniversite öğrencisiyim,genelde babam paraları yatırdığı an gider hepsini çekerim 2 kez bunu yapmadım ve hesabımdan ard arda 2 ay 2 kez hesap işletim ücreti adı altında 45+45 olmak üzere toplamda 90 lira çekildi.

Hiç bir şeyle uğraşmayacağım, banka benim öğrenci olduğumu gayet iyi biliyor.Ya paramı hesabıma tekrar yatırırlar ya da mahkemelerdeyiz.Hadi bakalım İş Bankası.Hiçbir şey yapamazsam en az 7 kişinin ilişkisini keserim bankanızdan.

Erdi 50 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine kayıtlı telefonlarından geri dönüş yapılarak açıklamalarımız aktarıldı. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön