İş Bankası Öğrenciden Hesap İşletim Ücreti ve Kredi Kartı Aidatı Kesti.

Billur K. |

Aidatsız İş'te Üniversiteli Kredi Kartı için aidat ve vadesiz hesabımdan hesap işletim ücreti kesilmekteydi. Üniversite öğrenimim devam etmekte, üstelik bunu resmi olarak öğrenci belgesiyle şubeye bildirdim.

İş Bankası benden 2011'den beri bu kesintileri alıyordu, internetten itiraz ettiğimde dikkate alınmamış geçiştirilmiştim bu sebeple direk şubeden dilekçemle ve öğrenci belgemle birlikte gereken itirazlarda bulundum.

Fakat görüyorum ki sadece güncel kesintiyi iade etmişler. Geçmişe dönük kesintiler için tekrar itirazda bulundum ancak internetten yine kimse geri dönmedi. Her seferinde tek tek dilekçe mi vereceğim böyle? Tümü iade edilmezse İlçe Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuracağım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Billur K.
  16 Temmuz
  23:38

  Şikayetimle ilgili bilgi talebinde bulundum. Sadece bu sitede yazan şikayete hemen cevap veriyorsunuz, kendim talepte bulununca süründürüyorsunuz. Bu yüzden burdan yazmak zorundayım hoşuma gittiği için değil.

  Açıklama olarak geçmiş dönemlere ait öğrenci belgesi teslim ettiğim takdirde iadenin yapılacağını yazmıştınız geçen gün bilgilendirmede. Öğrenci belgem üniversiteye giriş tarihimden itibaren günümüze kadar olan öğrenim sürecimi kapsıyor. Başka ne tür bir belge teslim etmem gerekiyor? Belge yeterli, ne istediğinizi anlamıyorum. Bunun detaylı bilgisini istiyorum.

 • Billur K.
  12 Temmuz
  13:41

  ben ilk şikayetimde dilekçeyle, ikincisinde internet üzerinden ve hatta telefonla da gereken her yere başvurdum. bahsettiğim gibi geri dönen olmadı ikinci şikayetim için.

 • 09 Temmuz
  14:33

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi