İş Bankası Öğrenciden Hesap İşletim Ücreti Kesiyor.

Muhammed Talha A. |

Sürekli olarak kullandığım hesabım, İş Bankası vadesiz ilk imza hesabında iken 18 yaşını doldurunca normal hesaba geçiş yaptı. Bu süre zarfında herhangi bir kesinti olmamasına rağmen liseden mezun olup üniversiteye başlayacağım. 3 aylık yaz tatili arasında banka hesabımdan hesap işletim ücreti (2014/1.dönem hesap işletim masrafı ( 47.62 +* % 5 bsmv)) kesilmiştir ama normal hesabı almadan önce bankaya sorduğumda bu dönemde herhangi bir kesintinin olmayacağı söylenmişti. Kesilen miktarın iade edilmesini istiyorum aksi takdirde banka hesabımı iptal ettireceğim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Temmuz
  13:16

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi