11 Eylül 2013

İş Bankası Öğrenciden Hesap İşlem Masrafı Aldı!

133821854 numaralı İş Bankası müşterisiyim . Ama öğrenci belgemi ibraz ettiğim halde 6 Eylül'de hesabımdan hesap işlem masrafı kesilmiştir. Bu hatanın bir an önce düzeltilmesi ve haksız yere alınan bu masrafın tarafıma ödenmesini istiyorum. Bu yıl mezun oluyorum şuan 4. sınıfa yeni başladım.

Arif 32 Okunma

Cevaplar

  • Arif 15 Eylül 2013

    Burda sorunun çözümü için iletişime geçileceği yazılıyor ama sizi kimse aramıyor ya da çözüm için adım atmıyor. Otomatik mesajdan öteye gitmiyor.

  • İş Bankası Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön