20 Haziran 2014

İş Bankası Öğrenciden Aidat İstiyor.

Mayıs 2013'te öğrenci kimliğimle, aidatsız İş Bankası İşte Üniversiteli kartı aldım. Haziran 2014'te aidat kesildi. İtiraz ettim, iade edildi ama haksız yere kestikleri parayı iade ederken, "adını müşteri memnuniyeti koyup" sadaka/bağış muamelesi yaptılar. Aynı kartın "aidatlı" olanını çıkarmışlar.

Kartımı da aidat iadesinden sonra öğrenci belgeme rağmen "aidatlı" kapsamına almışlar. Yani "şimdi almadık, bundan sonra alırız" diyerek ısrarla öğrenci kimliği ya da SMS istiyorlar. Hala öğrenciyim, sistemi güncellemek yerine memnuniyetsizlik yaratıyorlar. 2013'te zaten istisna olan karttan, Temmuz 2012'deki bir kanun uyarınca kesinti yaptıklarını öne sürerek muhakeme yetenekleri hakkında da ipuçları veriyorlar.

Semih 217 Okunma

Cevaplar

  • Semih20 Haziran 2014

    Hep aynı şeyler. Şimdi de iade ettikleri parayı başka şekilde sızdırmanın yollarını aramakla meşguller.

  • İş Bankası Temsilcisi20 Haziran 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön