18 Nisan 2013

İş Bankası Öğrenciden Aidat İstiyor!

Üniversite kartımın limiti 300 lira olamasına rağmen üyelik aidatı adı altında 40 liralık bir tutar son faturama yansıtılmıştır. üniversite kartına 40 liralık aidat üstelik 300 liralık limitli bir kart olması sebebiyle oldukça komik ve can sıkıcıdır.

Müşteri temsilcisi ile görüşmemde ise kartımın limiti aşıldığı için asgari tutarın yatırılması ve ondan sonra işlem yapılabileceği tarafıma bildirilmiştir. aidatın acilen geri çekilmesi ya da maxipuan olarak yatırılmasını istiyorum. aksi halde iptal etmekten çekinmeyeceğim.

Ruken 15 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi18 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön