İş Bankası Öğrenciden Aidat Almaya Devam Ediyor.

Atalay K. |

İş Bankası, işte üniversiteli öğrenci kartımdan haberim olmadan bu sene de üyelik aidatı aldı. Daha önceki yıllarda da bilgim olmadan aidat almışlardı. Gerekli yerlere başvurmuştum ancak hakkımı alamamıştım. Artık öğrencilerden de alıyoruz dediler. Gel gelelim kredi kartı hesap özetimde 15 ocak ta 20 TL üyelik aidatı yazıyor. Halbuki kart verirken çok samimi davranmışlardı. "Bu öğrenci kartı, bunda aidat olur mu hiç" demişlerdi. Övündüğünüz müşteri memnuniyetine ne oldu iş bankası? Lütfen hakkımı verin.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Atalay K.
  24 Ocak
  13:17

  İş Bankası olarak her zaman en kaliteli hizmeti ve en kazançlı alışveriş fırsatını sunmaya çalışmaktayız. Kredi kartı yıllık ücretlerini siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için sunduğumuz bu ayrıcalıklı hizmetlerin bedeli olarak görmenizi rica ederiz.

  Şeklinde mail atıldı. İş bankası benim burs hesabım. bursum bittiğinde hesabımı kapatmayı düşünüyorum.

 • 20 Ocak
  13:54

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi