İş Bankası Öğrenci Olduğum Halde Kesilen Ücret 90 TL!

Yasin Ö. |

Mevduat hesabına sahibim. Geçenlerde hesabıma yatırdığım 500 tl den kesilen 90+ tl kesildiğini görünce şaşkına döndüm.hemen araştırdım ve öğrenci olduğum için iadesini istedim ama maalesef kendini bilmiş Nevşehir/Derinkuyu şubesindeki operasyonel merkezinde görevli hanfendi kendini bilmiş şekilde bandrol olmadan ben iade yapamam dedi. Bandrollü diğer öğrenci belgemin fotokopisini gönderdiğim halde halen yatırılmadı gereğinin yapılmasını biran öncede müşterisiyle konuşma adabını çözememiş arkadaşın uyarılmasını istemekteyim.Hanımefendi Dumlupınar üniversitesi mezunuymuş kardeşi de ist üniversitesi mezunuymuş bandrollü istiyormuş. Gönderdim bandrollü noldu?

Etiketler :

Diğer Komisyonlar Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasin Ö.
  08 Mayıs
  23:59

  iş bankası hesap işletim ücreti adı altında alınan ücret şikayetimde : TÜKETİCİNİN KORUNMASI VE PİYASA GÖZETİMİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ne tarafımca bildirilmiş olup olumlu sonuçlar alınmıştır. paranızı alabilmek için şu adrese başvuru yap linkinden şikayet edebilirsiniz.

  http://bimerapplication.basbakanlik.gov.tr/Forms/pgMain.aspx

 • 07 Mayıs
  17:25

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi

 • 28 Nisan
  13:54

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız
  kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi