İş Bankası Öğrenci Olduğum Halde Kartımdan Ücret Kesildi!

Güngör B. |

Üniversiteli (öğrenci kredi kartı) den bile yıllık 20 tl kart aidatı kesildi. Oysa kartı alırken kart aidatı kesilmeyeceği söylenmişti. Yasal olarak peşine mi düşmemiz gerekiyor, bu sorunların halledilmesi için.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Güngör B.
  27 Şubat
  19:18

  iade yapılmadığı halde bide yaptıklarını iddaa etmişlerdir. Kredi Kartı üyelik aidatı iade talebinize istinaden yapılan kontrollerde kredi kartınıza yansımış olan aidat tutarının, bu seneye özel olarak 08.11.2012 tarihinde iptal edildiği tespit edilmiştir. Ama bana böyle bir iade gelmedi. Sadece 40 lira kestiğiniz aidatın 20 lirasını saatlerce beklediğim kuyruk ve yazdığım dilekçe sonu öğrenci olduğum için geri iadesi yapılmıştır.

 • 27 Şubat
  17:03

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi.

  Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi