25 Nisan 2013

İş Bankası Öğrenci Olduğum Halde Kart Masrafı 75 TL Aldı!

İş bankası Vadesiz mevduat hesabımdan 75 tl lik kesinti yapmış. Müşteri hizmetlerini arayıp sorduğumda ise 2012 ilk dönem ve 2012 ikinci dönem bilmem ne kesintisi dediler. Üstelik öğrenci olduğuma rağmen bu kesinti yapıldı. Yaklaşık 7 yıldır bankamatik kartı kullanmaktayım lakin diğer bankalardan bu güne dek böyle bir kesinti yapıldığını görmedim.

İş bankasının hesabımdan kestiği ücreti haksız buluyor ve söz konusu paranın 75 lira değil 50 kuruş dahi olsa geri iadesini talep ediyorum.

Not :benden Öğrenci olduğuma dair belge faxlamamı istediler.
Buna mecbur değilim çünkü o zaman öğrenci belgemi faxlamıştım kaldı ki bu kesinti 2012 yılında yapılmış ve bana şuan yansıtılıyor.

İsmail 31 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön