İş Bankası Öğrenci Olduğum Halde Kart Aidatı Kesiyor!

Duygu B. |

İş Bankası yıllardır kullandığım ve zamanında aidatsız dedikleri için aldığım kredi kartımdan üyelik aidatı kesiyor. Öğrenciyim ve bunu her seferinde kendilerine belgelemekten yorulduğum halde hala 45 TL kesiyorlar. Ben aldığımda bu kart aidatsız idi ve ben aidatlı hale geldiğini ekstreden fark etmek zorunda mıyım? Öğrenciyi mağdur etmekten bıkmadın İş Bankası. 300 TL limitli kredi kartıma 45 TL aidat kesecek kadar insafsızsınız.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Mart
  14:37

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi