İş Bankası Öğrenci Olduğum Halde Hesap İşletim Ücreti Kesiliyor!

Onur Y. |

15.04.2013 tarihinde vadesiz TL hesabımdan hesap işletim ücreti adı altında hesap işletim ücreti kesilmiştir. Hesabımda kalan son 9 TL banka tarafından çekilmiştir. Öğrencinin yeri geldiğinde 1 TL'ye bile ihtiyacı var. Ben de İş Bankası Bergama Şubesine öğrenim süresine ait belge ve öğrenci kimlik kartımla başvurdum. Aradan geçen yaklaşık 3 haftaya rağmen ücret iade edilmedi.

Bunun üzerine güncel öğrenci belgesi ve dilekçeyle aynı şubeye tekrar başvurdum. Aradan geçen yaklaşık 1 aya rağmen kesinti iade edilmedi. Kesilen ücretin hesabıma geri iade edilmesini istiyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur Y.
  07 Temmuz
  01:06

  Sağolsun kendileri durumla ilgilenmedikleri gibi iade işlemi hala gerçekleşmemiştir.

 • 03 Temmuz
  14:43

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi