22 Ağustos 2013

İş Bankası Öğrenci Olduğum Halde Hesap İşletim Ücreti Aldı!

Ben kamu yönetimi 1.sınıf öğrencisiyim. Babamın hesabı İş Bankasında olduğu için bana da İş Bankasından hesap açtırdık. İlk olarak Ekim ayında hesabımda 60 TL civarında param vardı. Para çekmeye gittiğimde hesabım öğrenci hesabı olduğu halde 48 TL hesap işletim ücreti kesildiğini gördüm.

Ertesi gün bankaya öğrenci belgemle gittim ve paramın iade edileceğini, bir daha kesilmeyeceğini söylediler ama bugün hesabıma baktığımda 105 TL paramdan yine 48 TL para kesilmiş. Önceden belgemi de götürdüğüm halde neden hala para kesiliyor. Ben devamlı İş Bankasının aldığı paranın peşinde mi koşacağım?

Burak 21 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi22 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön