28 Ocak 2014

İş Bankası Öğrenci Olduğum Halde Hesap İşlem Ücreti Kesti!

2 Senedir bu sorunla karşı karşıyayım. Geçen senede öğrenci olduğum halde hesabımdan 50 tl ücret kesilmişti. Bu senede hesabımda bulunan paradan şu şekilde ücret kesilmiş.

2013/2. Dönem Hesp. İşl. Mas. ( 47.62 +* % 5 BSMV)
Öğrenci olduğum halde neden bu ücretler kesiliyor birde diğer bankalardan hiçbiri kart ücreti veya işlem ücreti almıyor.

Ücretimin geri iade edilmesini istiyorum.

Metin 73 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön