İş Bankası Öğrenci Kredi Kartına Kart Aidatı

Fatih Ç. |

2010 yılında İş Bankası'ndan İşte Üniversiteli Kredi kartı almıştım. Şimdiye kadar bir kart aidatı istenmedi ve ben kartı alırken de öğrenci kartı olduğu için kart aidatı alınmıyor denildi. Son bir yıldır kartıma olan borcu taksitlendirip ödedim ve borcumu sıfırladım. Borcu sıfırladıktan yaklaşık 3-4 ay sonra cep telefonuma gelen mesajda 20.00 TL bir borç olduğu yazıyordu. Müşteri temsilcisiyle görüştüğümde bunu biz sizden hep alıyorduk denildi.

Şimdiye kadar bilgim haricinde kartım üzerinden kart aidatı kesilmişse iadesini ve şuan ki kart aidatının iptalini istiyorum. İş Bankası'ndan Şikayetçiyim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Şubat
  11:53

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi