14 Kasım 2013

İş Bankası Öğrenci Kredi Kartımdan Kart Aidatı Aldı!

İş Bankası İşte üniversiteli öğrencilere yönelik kredi kartımdan üyelik aidatı adı altında 20 TL para kesilmiş. Geriye ödenmesini istediğinizde ise kaba bir şekilde geri vermeyeceklerini söylüyorlar. Oysaki kredi kartını alırken öğrenci kredi kartlarından hiç bir şekilde ücret alınmadığını ve bundan sonra da alınmayacağını söylüyorlardı.

Üstelik banka ile imzaladığım sözleşmenin hiçbir yerinde kart aidatı ile ilgili bir yazı geçmediği halde kafalarına göre kesim yapmışlar. Yaptıkları bu yasadışı şey için İş Bankasını kınıyor ve şikayet ediyorum.

Yılmaz 47 Okunma

Cevaplar

  • Yılmaz18 Kasım 2013

    Hiç bir şekilde bana ulaşılıp çözüm üretilmedi.

  • Yılmaz16 Kasım 2013

    Bu mesaj göstermelik olarak yazılmış durumda. herhangi bir geri dönüş yapıp, bir çözüm bulmadılar.. Tüketici hakem heyetine gidip kuzu kuzu yola getireceğiz anlaşılan..

  • İş Bankası Temsilcisi14 Kasım 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön