19 Eylül 2013

İş Bankası Öğrenci Kartından Para Kesiyor!

Benim öğrenci bankamatik kartım var her ay bana o kart üzerinden para yatıyor ve ve bende bu yatan parayı alıp ödemelerimi yapmak zorundayım. Ancak öğrenci kartı olmasına rağmen benden düzenli olarak 70 TL kesinti yapıyorlar. İş Bankası müşteri hizmetlerini aradım beni yarım saat beklettiler ve sonra kart bilgilerinize ulaşamıyoruz dediler.

Ben şuan ne ödemelerimi yapabiliyorum kesinti olduğu için nede başka bir şey daha önce şikayet ettim ve bankaya direk şikayet dilekçesi yazdım ancak bu hala tekrarlanıyor mağduriyetimin giderilmesi istiyorum.

Dilek 30 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön