İş Bankası Öğrenci Kartından Kesilen Aidat!

Esra Ö. |

09.10.2015 tarihinde işte üniversiteli hesap kartımdan öğrenci olduğum teyit olmasına rağmen haksız yere 54 TL tutarında kesinti olmuştur. Genel müdürlüğe başvurmama rağmen olumlu yanıt alamadım. İşbankası her zaman ki gibi müşteri memnuniyetini yerlere atmıştır. Gereği umarım yapılır.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Esra Ö.
  23 Kasım
  16:41

  09.10.2015 tarihinde kesilen kart aidatıyla ilgili, her türlü itirazlarıma rağmen ve öğrenci olmama rağmen İş Bankası sorunumla ilgilenmedi. Kesinlikle tercih edilmemesi gereken bir banka, en kısa sürede kartımı kullanıma kapatıyorum.

 • Esra Ö.
  22 Kasım
  00:26

  İş bankası sorunumla ilgilenmedi öğrenci olduğum halde belgemi vermiş olduğum halde sorunuma çözüm bulamadı en kısa sürede kartımı kapattırıyorum

 • 19 Kasım
  13:01

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi