İş Bankası Öğrenci Kartından Kart Aidatı İstiyor!

Şehriban Z. |

İş Bankası'nın 45***27 numaralı kart kullanıcısıyım ve hesap özetime baktığım zaman 10.12.2014 tarihinde üyelik aidatı adı altında 20.00 TL kesinti yapıldığını gördüm. Kredi kartını alırken aidatsız diye başvuru yaptım. 2 senedir kredi kartım dan yıllık ücret kesiliyor. Aidat ücretinin iadesini istiyorum.

Tarafıma hiçbir bilgilendirme yapılmadan gösterilen bu tutum hiç hoş değil. Yasal dayanaklarım elimde ve bankanın tutumunu bekliyorum. Yapılan bu kesinti tarafıma geri ödenmezse yasal yollara başvuracağımı ve bankayla olan ilişkimi keseceğimi bildiririm.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Aralık
  15:33

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi