02 Mayıs 2013

İş Bankası Öğrenci Kartımdan Üyelik Aidatı Kesildi!

3 sene önce iş bankasından çıkarttığım kredi kartından üyelik aidatı olarak 20 tl kesildi. fakat bu kartı çıkartırken hiçbir şekilde kart ücreti kesilmeyeceği söylenmişti zaten bu bir öğrenci kartı! 3 senedir hiçbir kesinti yapılmazken şimdi akıllarına kart aidatı almak geldi. paramın iadesini ve bir daha hiçbir şekilde böyle bir kesintinin yapılmamasını istiyorum!

Didem 30 Okunma

Cevaplar

  • Didem03 Mayıs 2013

    Bu bir çözüm değil bana klasik bir cevap verildi. İş bankası sözünde durmamış öğrenci kartından aidat almıyoruz demiş fakat yine de almıştır. şu durumda iş bankasını tercih etmenin herhangi bir mantığı yoktur diğer herhangi bir kart da çıkartılabilir bu durumda. en kısa zamanda da bu kartı kapattıracağım!

  • İş Bankası Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön