12 Nisan 2013

İş Bankası Öğrenci Kartı Üyelik Aidatı

4543********6478 nolu kredi kartı ekstreme 20TL'lik üyelik aidatı bedeli eklenmiştir. 7 senedir kullanmakta olduğum kredi kartımdan böyle bir ücretin kesilmesinden hoşnut değilim. Gerekirse öğrenci belgemi tekrar sunabilirim. Ancak paranın iadesi gerçekleşmeyecekse kartın iptalini isteyip tüketici mahkemesine başvuracağımı bildirmek isterim.

Ayrıca, bu zamana kadar limitini arttırmadığınız kredi kartım için üyelik aidatı almanızın doğru olduğunu düşünmemekteyim.

Soner 53 Okunma

Cevaplar

  • Soner 13 Nisan 2013

    İlginiz için teşekkür ederim.

  • İş Bankası Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine kayıtlı telefonlarından geri dönüş yapılarak açıklamalarımız aktarıldı. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön