İş Bankası Öğrenci Hesabından Kesilen Aidat!

Yücel D. |

İş'te Üniversiteli kullanan bir üniversite öğrencisiyim. Her seferinde üyelik aidatı kesiliyor ve her seferinde uğraşarak geri alıyorum kesilen aidatı. 06/02/2015 tarihinde yine 20 TL tutarında aidat kesilmiş. Artık şuna bir son verseniz nasıl olur gerçekten sıkıldım. Kesilen tutarın tekrar iadesini talep ediyorum. İlgili şahıslar bana ulaşırlarsa öğrenci belgesi de sağlayabilirim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Şubat
  16:56

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi